Про нас

Практично кожній людині доводиться замовити костюм на свято. Починаючи з карнавальних костюмів в дитячий сад восени, на Новий рік зустрічаючи в самому гарному вбранні Діда Мороза. Далі ми купуємо або беремо в аренду костюм в школу на свято Нового року, 8 Березня і Букварик. І т. Д. Але незабаром діти виростають і йдуть на Новорічний корпоратив. Через час рождаються дітки і тата з мамами беруть костюми для них.

Но появилось прекрастное проведения времени когда мы можем не только посмотреть нашего героя на экрани телевизора, но и пригласить в гости, а также прижаться и сделать фото в обнимку.

Наша студія по пошиттю карнавальних костюмів для аніматорів і дорослих запрошує до плідної співпраці. Ми максимально намагаємося зробити все костюми красивими, дихаючими, зручними і тонкими при цьому зберігаючи вид ростовой ляльки або індивідуального костюма.

Наші фахівці мають величезний досвід роботи як з легкими так складними костюмами, тому предлагаАле з'явилося прекрастное проведення часу коли ми можемо не только подивитись нашого героя на екрані телевізора, но и запросіті в Гості, а такоже притиснути и сделать фото в обнімкуйте свої варіанти, ми готові їх втілити в реальність.

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: